South Bay - Bryce Kawata
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image

Le të gjejmë shtëpinë e ëndrrave tuaja!

  Pronat e Afishuara

  Shikoni pronat e mia të paraqitura.

  I ri - 37 orë
  Open House
  Tur Virtual
  2 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  11228 Fineview Street #6, El Monte, CA 91733
  Listing Courtesy Of: Goodview Financial & Real Estate, Ben Jiang
  I ri - 15 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  450 E Patwood Drive, La Habra, CA 90631
  Listing Courtesy Of: SALA Homes & Associates, Axis Investment
  I ri - 1 045 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (8d)
  4 bd
  4.0 ba
  metra katrorë
  ac
  9339 Hillrose Street, Shadow Hills, CA 91040
  Listing Courtesy Of: Epique Realty, (843) 813-9667, Michael T Haynes
  I ri - 169 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  4.5 ba
  metra katrorë
  ac
  464 31st Street, Out of Area, CA 90266
  Listing Courtesy Of: Re/Max Gold Coast Realtors, 184000649, Donna
  I ri - 58 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  15732 Rosehaven Lane, Santa Clarita, CA 91387
  Listing Courtesy Of: Keller Williams-VIP Properties, (661) 350-1006, Chuck Simons
  I ri - 684 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  4.0 ba
  metra katrorë
  ac
  29126 Starwood Place, Santa Clarita, CA 91390
  Listing Courtesy Of: Keller Williams Realty- Calabasas, (661) 281-5120, Errin Rust
  I ri - 113 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (2d)
  3 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  26922 Flo Lane #Unit 429, Santa Clarita, CA 91351
  Listing Courtesy Of: LP Realty, (661) 965-4813, Jose G Rosales
  I ri - 197 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  1.0 ba
  metra katrorë
  ac
  6146 Morella Avenue, North Hollywood, CA 91606
  Listing Courtesy Of: Seven Gables Real Estate, Inc., (818) 394-0012, David Petikyan
  I ri - 373 orë
  Open House
  Tur Virtual
  2 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  12837 N Watt Lane #Unit B, Sylmar, CA 91342
  Listing Courtesy Of: JohnHart Real Estate, (818) 246-1099, Raymond Cruz
  I ri - 678 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (1d)
  3 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  30000 Sand Canyon Road #102, Canyon Country, CA 91387
  Listing Courtesy Of: Berkshire Hathaway HomeServices Troth, REALTORS, (661) 810-3145, Christie M Limpus
  My Blog (Buyers Guide)

  Eksploroni postimet tona në blog për të mësuar nga më të mirat rreth blerjes së shitjes dhe mirëmbajtjes së shtëpisë tuaj

  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Bryce Kawata
  Numri i licencës: 01219317

  Celular
  Zyrë
  Contact Me
  bmag1eeqkd6nrii0an7g
  South Bay
  23670 Hawthorne Blvd. Suite 100 Torrance, CA 90505
  Zyrë

  Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Për më shumë informacion, lexoni tonë Cookie Policy. Duke klikuar "Prano" ose duke vazhduar të përdorni këtë faqe, ju pranoni përdorimin tonë të cookies Kushtet e Përdorimit dhe Politika e privatësisë.